Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik samochodów ciężarowych

Professional HR

Podlaskie

133 dni temu

Firma Professional HR jako agencja consultingowa zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie Rekrutacji i Selekcji Pracowników.

Dla jednego z naszych klientów, działającego w branży mechaniki pojazdowej, poszukujemy kandydatów do stanowisko:

Nr ref.: MSC/11/2017

Region: Europa Zachodnia

Miejsce pracy: Belgia, Niemcy Austria, Francja, Wielka Brytania

Zadania osoby zatrudnionej na proponowanym stanowisku:
  • realizacja zleceń serwisowych na terenie Europy Zachodniej
  • diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i pojazdów dostawczych
  • oględziny pojazdów i miejsc powypadkowych
Wymagania:
  • znajomość technologii napraw
  • minimum 2 letnie doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych, autobusów lub 5- letnie doświadczenie w naprawie samochodów osobowych.
  • mile widziane Wykształcenie kierunkowe
  • Mile widziane umiejętności:
    - spawania elektrycznego
    - diagnostyka pneumatycznych
    - naprawy niezależnych ogrzewań
  • dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny!
  • mile widziana umiejętność poruszania się w środowisku europejskim.

Nie wymagamy znajomości języków obcych!

Oferujemy:
  • Pracę od zaraz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny)
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa +dieta zagraniczna +prowizja od wartości naprawy)
  • System pracy: 4 tyg. pracy/ 1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego
  • Zapewniamy dojazd do miejsca pracy i zakwaterowanie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających realizacje zadań

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (52)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1028)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2104)
Radom (191)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (101)