Praca Lekarz Pediatra Częstochowa najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Lekarz Pediatra śląskie najnowsze oferty pracy

  • Medicover Sp. z o.o.
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    1 godz.
    Twoje zadania: opieka nad Pacjentem; praca w Centrum Infekcyjnym w godzinach pon-pt 20.00-24.00, soboty 14.00-24.00, niedziele 08:00-24:00; dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce; Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane)....
  • Lekarz / Lekarka (POZ / Medycyna Rodzinna)

    Świat Zdrowia   Tychy, ul. Czarnieckiego 6 i/lub ul. Lencewicza 46    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu
    20 godz.
    Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego Centrum Medycznego Świat Zdrowia w Tychach (ul. Czarnieckiego 6 i/lub ul. Lencewicza 46). Oczekujemy: ukończonej specjalizacji z chorób wewnętrznych/medycyny rodzinnej lub też w trakcie specjalizacji lub ukończony kurs medycyny rodzinnej...