Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o.o. od 25 lat specjalizuje się w transporcie, spedycji i usługach logistycznych. Główna siedziba firmy mieści się w województwie podkarpackim w Pilźnie, istnieją także  oddziały w Zabrzu, Rzeszowie, Gdyni.
Omega Pilzno zasięgiem swojego działania obejmuje  wszystkie kraje Europy, w tym także Turcję.

Aktualne oferty pracy

Firma OMEGA PILZNO nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Kierowca C+E

    Silva Sp. z o.o.   Mielec    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2-zmianowy)
  • Kierowca C+E bez doświadczenia

    Silva Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    3 dni
    Zakres zadań: Przewóz surowca drzewnego na terenie zakładu w Mielcu (hakowiec z kontenerem) Po zdobyciu doświadczenia możliwość podjęcia pracy na trasie
  • Magazynier

    5 dni
    Zadania na stanowisku: Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu Prowadzenie ewidencji w systemie komputerowym Kontrolowanie stanów magazynowych poszczególnych...
  • Ustawiacz

    SILVA LS Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    6 dni
    Zadania na stanowisku: Wykonywanie i kierowanie manewrami na bocznicy i przyległej stacji kolejowej;
  • Prowadzący Pojazdy Kolejowe w Obrębie Bocznicy

    6 dni
    Zadania na stanowisku: Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej na terenie bocznicy kolejowej;
  • Spedytor Drogowy

    Wrosped   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także jesteśmy otwarci na osoby z innych lokalizacji, z myślą o utworzeniu biur spedycji w innych miastach. Jeśli mieszkasz w okolicach...
Zobacz archiwalne oferty pracy

OMEGA PILZNO

Kraszewskiego 44

39-220 Pilzno