Pronar Sp. z o.o.

od 1001 do 2000 prac. Produkcja

PRONAR Sp. Z o.o. jest wiodącym producentem maszyn rolniczych i komunalnych w Polsce i na świecie. Jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się firmą na Podlasiu. Liczni partnerzy handlowi na całym świecie potwierdzają dobitnie obecność firmy PRONAR również na rynkach międzynarodowych. Siła sukcesu marki z Narwi to przede wszystkim profesjonalizm i zaangażowanie pracowników kadry kierowniczej, a także całej załogi, nowoczesne metody produkcji, najwyższe standardy jakości, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz bogaty i oryginalny asortyment.

Aktualne oferty pracy

Firma Pronar Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Pronar Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.:
roboll

mnie się podoba. zarobki mogłyby być wyższe ale ogólnie też nie ma  co za bardzo narzekać. ludzie tacy że i w pracy i po pracy można pogadać. jesteś zaradny pracowity, możesz spokojnie pracować tu przez lata i żadnej krzywdy nie doświadczysz.

Pronar Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 101 A

17-210 Narew