Teraz rekrutuje

Pronar Sp. z o.o.

6 aktualnych ofert pracy od 1001 do 2000 prac. Produkcja

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Główna siedziba znajduje się w Narwi, ok. 40 km na południowy wschód od Białegostoku. Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Nasza firma to blisko 2 500 zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Pronar Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.:
roboll

mnie się podoba. zarobki mogłyby być wyższe ale ogólnie też nie ma  co za bardzo narzekać. ludzie tacy że i w pracy i po pracy można pogadać. jesteś zaradny pracowity, możesz spokojnie pracować tu przez lata i żadnej krzywdy nie doświadczysz.

6

aktualnych ofert pracy

Pronar Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 101 A

17-210 Narew