Teraz rekrutuje

WIELTON S.A.

9 aktualnych ofert pracy od 11 do 50 prac. Transport, Pojazdy

Głównym profilem działalności Grupy Kapitałowej WIELTON jest produkcja naczep, przyczep i zabudów na samochody ciężarowe oraz ich sprzedaż. Działalność Grupy Kapitałowej prowadzona jest przede wszystkim za pośrednictwem jednostki dominującej WIELTON S.A., pełniącej rolę koordynatora działalności podmiotów zależnych, które zajmują się wyłącznie sprzedażą produktów Spółki oraz prowadzeniem działań marketingowych i reklamowych Emitenta na rynkach Rosji i Ukrainy.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "WIELTON S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy WIELTON S.A.:
Raz Dwa

Obecnie wygrzebujemy się z kryzysu i mam nadzieję, że za chwile wróci pełna wypłata. Ogólnie pracuję tu długo, ponad 3 lata. Były gorsze i lepsze chwile, ale całościowo, gdy ktoś mnie pyta, czy warto tu pracować, to mówię, że warto. Umowa o pracę, raczej pełne etaty, wypłaty i premie w normalnych warunkach wychodzą dobrze, sama praca nie jest jakaś super ciężka, nie ma norm do wyrobienia odrealnionych. Autobus dowozi na miejsce, obiady na stołówce prawie darmo. Mam nadzieje, że bedzie mi dane jeszcze troche tu popracować.

9

aktualnych ofert pracy

WIELTON S.A.

Rymarkiewicz 6

98-300 Wieluń