Teraz rekrutuje

Rossmann SDP

128 aktualnych ofert pracy powyżej 10000 prac. FMCG

26 lat na polskim rynku, ponad 1300 drogerii zlokalizowanych w całej Polsce. Nasze sklepy to miejsce, które codziennie odwiedza 700 tysięcy zadowolonych Klientów, a my – swoją pracą – dbamy o to, by czuli się komfortowo. Mamy trzy, najnowocześniejsze centra dystrybucyjne, które zapewniają terminową dostawę towarów do sklepów. Zaś w łódzkiej centrali i w centrum IT planujemy, tworzymy i szukamy rozwiązań, które sprawią, że nam i naszym Klientom będzie jeszcze milej.

Chcesz być częścią naszego Zespołu? Możesz pracować tutaj, a niezależnie którą ścieżkę rozwoju wybierzesz możemy zagwarantować, że będziesz z nami szczęśliwy.
 
Bo sukces tworzą ludzie. Bo Rossmann to My!

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Rossmann SDP"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Rossmann SDP:
xxyy

To jest ogromna sieć drogerii można więc liczyć na to, że wcześniej czy później dobry pracownik otrzyma wewnętrzny awans. Przychodząc na kasjera, jak ktoś jest ogarnięty, szybko można awansować na asystenta kierownika sklepu itd. To jest bardzo częsta praktyka, co oceniam na mega plus. Etat, stawki przyzwoitej wysokości, dodatki socjalne do pensji i młody, fajny zespół w sklepie. to sprawia, że lubię swoją pracę. Osobiście nie mam dużego doświadczenia zawodowego, ale mam nadzieję, zostać tu na dłużej, bo naprawdę warto.

128

aktualnych ofert pracy

Rossmann SDP

ul. św. Teresy 109

91-222 Łódź