Poznaj nas
Agrolok – Najbliżej rolnika
Od 25 lat zaopatrujemy gospodarstwa w najwyższej jakości środki niezbędne w produkcji rolnej. Obdarzeni zaufaniem – dajemy wiele w zamian. Potrzebę każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się odpowiadać na preferencje rolników. Doradztwo, szkolenia branżowe dla gospodarzy, skup płodów rolnych czy dostosowanie terminów płatności do potrzeb klienta – o wszystko to zadbaliśmy, by być najbliżej rolnika nie tylko w chwili, gdy podejmuje on decyzje zakupowe.
Dbamy o detale i stawiamy na uczciwość w każdym obszarze. Agrolok to firma polska, oparta wyłącznie o krajowy kapitał. Wyznacznikiem naszych decyzji i działań jest jakość. Zwracamy uwagę na jej wysoki poziom zarówno w sferze oferowanych produktów, świadczonych usług, jak i relacji z Klientami. Zaufali nam rolnicy z różnych zakątków Polski. Działamy na terenie całego kraju, by zgodnie z naszym hasłem przewodnim być zawsze najbliżej rolnika.
Dlaczego praca właśnie w Agroloku?
  • ponad 25 lat doświadczenia i ugruntowana pozycja na rynku
  • nowoczesne rozwiązania i intensywny rozwój spółki
  • uniwersalne wartości łączące wszystkich pracowników
  • godne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • atrakcyjny system premiowania
  • niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
Dzięki zaufaniu naszych Klientów i za sprawą dążenia do jak najwyższej jakości oferowanych towarów i świadczonych usług, możemy cieszyć się wieloma wyróżnieniami.
Wartości promowane w Grupie Agrolok
Nasze wyróżnienia:
Najwyższa Jakość 2016
Program Najwyższa Jakość QI od 10 lat wspiera i inicjuje postawy projakościowe w polskich firmach i instytucjach. Agrolok może cieszyć się tytułem laureata w bieżącej odsłonie konkursu. Kapituła konkursowa wyróżniła nas za promowanie idei jakości we wszystkich aspektach działalności.
Awans Agroloku na Liście 500
Już po raz trzeci znaleźliśmy się na prestiżowej "Liście 500", czyli w rankingu najlepszych firm w Polsce, publikowanym przez dziennik "Rzeczpospolita" od 1999 r. Tym razem awansowaliśmy z miejsca 230 na 218!
Kreator Miejsc Pracy
Szczególny wkład w tworzenie nowych miejsc pracy został doceniony przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. W ramach konkursu pod uwagę brana była liczba miejsc pracy oraz warunki pracownicze.
Firma AGROLOK Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy AGROLOK Sp. z o.o.