Od samego początku specjalizowaliśmy się w transporcie przede wszystkim towarów wysoko-kubaturowych - i tak jest do dnia dzisiejszego. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się tylko przewozami krajowymi. Z czasem poszerzyliśmy zakres terytorialny naszego działania o kraje UE. Od samego początku specjalizowaliśmy się w transporcie towarów wysoko-kubaturowych - i tak jest do dnia dzisiejszego. Cały czas systematycznie wymieniamy nasz tabor na pojazdy nowsze, spełniające coraz to wyższe normy bezpieczeństwa. Unowocześnianie taboru jest kluczowym elementem polityki firmy, bo przecież na nim opieramy swoją działalność i dzięki niemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na dzień dzisiejszy firma obsługuje m.in. takie firmy jak: CAN-PACK, CROWN, BALL PACKING, BAG PAK i wiele innych. Kierunki świadczonych usług w zakresie transportu międzynarodowego to kraje UE oraz Ukraina. Dziś flota liczy 100 nowoczesnych zestawów przestrzennych spełniających wszelkie wymagane normy. Tabor obsługiwany jest przez odpowiednio przygotowanych kierowców, posiadających niezbędne uprawnienia. Nad stanem technicznym pojazdów czuwa wykwalifikowany personel techniczny z własnym zapleczem warsztatowym.

Aktualne oferty pracy

Firma PPHU KOMA MARIUSZ KOT nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Kierowca C+E

    Silva Sp. z o.o.   Mielec    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zakres zadań: Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2-zmianowy)
  • Kierowca C+E bez doświadczenia

    Silva Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    4 dni
    Zakres zadań: Przewóz surowca drzewnego na terenie zakładu w Mielcu (hakowiec z kontenerem) Po zdobyciu doświadczenia możliwość podjęcia pracy na trasie
  • Magazynier

    6 dni
    Zadania na stanowisku: Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu Prowadzenie ewidencji w systemie komputerowym Kontrolowanie stanów magazynowych poszczególnych...
  • Ustawiacz

    SILVA LS Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    6 dni
    Zadania na stanowisku: Wykonywanie i kierowanie manewrami na bocznicy i przyległej stacji kolejowej;
  • Prowadzący Pojazdy Kolejowe w Obrębie Bocznicy

    6 dni
    Zadania na stanowisku: Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej na terenie bocznicy kolejowej;
  • Spedytor Drogowy

    Wrosped   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także jesteśmy otwarci na osoby z innych lokalizacji, z myślą o utworzeniu biur spedycji w innych miastach. Jeśli mieszkasz w okolicach...
Zobacz archiwalne oferty pracy

PPHU KOMA MARIUSZ KOT

Ul. MICKIEWICZA 3E

37-110 ŻOŁYNIA