Teraz rekrutuje

Apteka Szkolenia Sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy Doradztwo / Konsulting

Szkolenia farmaceutyczne dla Twojej apteki

Działamy w branży farmaceutycznej od 15 lat: byliśmy właścicielami kilkudziesięciu aptek, zatrudnialiśmy łącznie ponad 450 pracowników. W tym czasie zdobyliśmy niebagatelną wiedzę i ogromne doświadczenie. Dokładaliśmy starań, by się rozwijać, co zaowocowało wszechstronnym rozkwitem naszej firmy. Teraz, prowadząc szkolenia aptekarskie, pomagamy innym rozwijać skrzydła.

 

Prowadzimy profesjonalne szkolenia apteczne w całej Polsce

Apteka Szkolenia to projekt, który zainicjowaliśmy po to, by dzielić się tym, co wiemy i co osiągnęliśmy w swojej branży. Jesteśmy przekonani, że rzetelna edukacja w sektorze farmaceutycznym, wsparta merytorycznymi szkoleniami aptecznymi, sprawia, że nasi Klienci mogą zaliczać się do najlepszych w swojej działalności.

Aby kompleksowo wspierać naszych Klientów, opracowaliśmy autorskie programy szkoleń dla farmacji, doskonalących kompetencje na liniach:

  • pracownik – pacjent,
  • pracownik – pracownik,
  • pracownik – przełożony.

Praktyczne zastosowanie naszej strategii współpracy i komunikacji poprawia funkcjonowanie apteki. To dzięki wdrożeniu założeń naszego programu pacjenci chętniej wracają do aptek, w których prowadziliśmy szkolenia.

Dlaczego? Dlatego, że uczestnicy naszych szkoleń farmaceutycznych rozumieją mechanizmy relacji ze współczesnymi klientami, którzy cenią obsługę nie tylko życzliwą, ale też kompetentną, taką która potrafi doradzić, podpowiedzieć, rozwiać wątpliwości i zapewnić, że dokonali dobrego konsumenckiego wyboru..

Dziś noszenie fartucha farmaceutycznego to za mało, by uchodzić za kompetentnego specjalistę. Dziś liczy się zarządzanie swoimi wizerunkiem, co przekłada się na podejście do pacjenta – i tego uczymy.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy

1

aktualnych ofert pracy

Apteka Szkolenia Sp. z o.o.

ul. Słoneczna 22

16-002 Nowe Aleksandrowo