tir

„Wspólnie tworzymy przyszłość: Twoja rola, nasza innowacyjność.”

AZONIK

to międzynarodowa firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem w transporcie towarów. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, szybko i efektywnie rozwiązujemy zadania, świadcząc wysokiej jakości usługi dla naszych stałych oraz nowych klientów. Obecnie Azonik to stabilna, stale rozwijająca się firma, której zaufano w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów logistycznych.

usługi

„Razem do sukcesu: każdy kilometr to krok naprzód.”

Nasze kompleksowe usługi logistyczne stanowią drogę do Twojego sukcesu. Oferujemy różnorodne rozwiązania, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom w zakresie transportu i logistyki:

  • Transport ładunków projektowych
  • Zbiorowy transport towarów
  • Transport ponadgabarytowy
  • Transport chłodniczy
  • Transport materiałów niebezpiecznych
  • Transport sprzętu ciężkiego
  • Transport towarów wartościowych
  • Monitorowanie online, telematyka
  • Geo-fence

Przewozimy ładunki na terenie Unii Europejskiej, Azji oraz w obrębie państw byłego WNP (Wspólnota Niepodległych Państw). Współpracujemy z licznymi, sprawdzonymi kontrahentami i podwykonawcami, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy potrafią wszystko zorganizować w taki sposób, by każde przedsięwzięcie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie pojazdy wyposażone są w system GPS, co pozwala na monitorowanie ruchu pojazdów 24/h. To wszystko gwarantuje spokojny sen naszym klientom.

„Z nami każdy kilometr to droga do sukcesu”.

dsmochody ciężarowe
certyfikaty

Aktualne oferty pracy

  • Spedytor międzynarodowy / Spedytorka międzynarodowa

    AZONIK sp. z o.o.   Białystok, Józefa Marjańskiego 3/309    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Obowiązki: planowanie, uzgadnianie warunków dostawy z przewoźnikiem, przygotowanie i wysyłka zamówienia transportowego, operacyjne prowadzenie transportu, kontrolowanie przez przewoźnika warunków dostawy, współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa, informowanie klienta o postępie...
AZONIK Sp. z o.o.
Józefa Marjańskiego 3/office 309
15-402 Białystok