Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Agent Handlowy

KDF-Podatki
podkarpackie
praca stacjonarna
4840 dni temu

Ogłoszenie numer: 139183, z dnia 2011-03-16

KDF-Podatki

Firma KDF-Podatki jest jedną z największych polskich firm, świadczących usługi zwrotu nadpłaconego podatku podczas legalnej pracy za granicą.
W skład grupy KDF-Podatki wchodzą podmioty, które już od 10 lat profesjonalnie zajmują się problematyką zwrotu nadpłaconego podatku. Posiadamy 22 oddziały w całej Polsce i wciąż prężnie się rozwijamy. Nasza rzetelna praca opiera się o współpracę z kancelariami prawnymi w Polsce i za granicą.
Cieszymy się wielkim zaufaniem Polaków - dzięki nam dziesiątki tysięcy osób odzyskało swoje pieniądze.
Naszą misją jest kompetentna obsługa klienta i odzyskiwanie możliwie najwyższych kwot z nadpłaconego podatku.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Szukasz pracy dorywczej, dodatkowej, prostej i dobrze płatnej?

Chcesz sam ustalać godziny i miejsce pracy?

Zgłoś się do KDF-Podatki na stanowisko agenta i pracuj kiedy chcesz i ile chcesz. To od Ciebie zależy ile zarobisz. W tym tygodniu uczysz się do egzaminów, odbierasz dzieci z przedszkola, zaplanowałeś remont? Nie szkodzi  jeśli teraz nie masz czasu, będziesz pracował tylko w dogodnym terminie. Nie ważne w jakim mieście mieszkasz, ani ile masz lat.

To proste: zapoznaj się z profilem działalności firmy KDF-Grupa na stronie www.kdf-podatki.pl. Następnie poleć swoim znajomym, rodzinie, komu chcesz – odzyskanie podatku za pracę za granicą. Osoba, która dzięki Tobie zgłosi się do firmy KDF musi potwierdzić, że trafiła do nas dzięki Tobie. Za każdą osobę, którą przekonasz do skorzystania z usług firmy KDF-Podatki  dostaniesz 25 złotych. KDF obsługuje klientów z dowolnego miejsca poprzez stronę internetową.

To nigdy nie było tak proste!

WWW.kdf-podatki.pl WWW.kdf-grupa.pl

praca@artlinestudio.pl;

Zadzwoń i zarejestruj się jako agent, jeśli praca Ci się nie spodoba, w każdej chwili możesz wypisać się z programu.

Tel. 957 341 340

Wymagania

Agentem handlowym może zostać każdy, kto chce podjąć przyjemną, prostą pracę w nielimitowanym wymiarze czasu.

Oferujemy

Za każdą osobę, którą przekonasz do skorzystania z usług firmy KDF-Podatki  dostaniesz 25 złotych.