Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Agent / Kierownik Saloniku

Tylko Handlowe Sp. z o.o.

Barcin, Żnin, Janikowo, Aleksandrów Kujawski, Lipno, Golub-Dobrzyń, Szubin, Kcynia, Mogilno, Chełmno, Strzelno, Żuromin, Brodnica, Czernikowo, Gniewkowo

29 dni temu

Ogłoszenie numer: 2157604, z dnia 2018-11-16

Presto to prężnie rozwijająca się sieć saloników prasowych tworzona

przez młodych, dynamicznych ludzi z pasją.
Odnosimy sukcesy biznesowe i stale się rozwijamy. Jesteśmy nastawieni na działanie.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Barcin, Żnin, Janikowo, Aleksandrów Kujawski, Lipno, Golub-Dobrzyń, Szubin, Kcynia, Mogilno, Chełmno, Strzelno, Żuromin, Brodnica, Czernikowo, Gniewkowo

Nr Ref.: A/10/2018

Opis stanowiska

  • prowadzenie saloniku prasowego Presto
  • dbanie o dostępność towaru
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur.

Wymagania

  • założenia działalności gospodarczej;
  • odpowiedzialnego podejścia do biznesu;
  • nastawienia na zwiększanie sprzedaży i profesjonalną obsługę Klienta.

Oferujemy

  • w pełni wyposażony salonik Presto w bardzo dobrej lokalizacji,
  • gotowy przepis na sukces,
  • wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników,

Poznaj stanowisko: Ajent

Ajent to osoba, która prowadzi działalność gospodarczą wynajmując od innej firmy przestrzeń handlową lub usługową, często w pełni przez nią wyposażoną. Zadaniem ajenta jest rozwijanie prowadzonej działalności oraz realizowanie planów sprzedażowych. Ajent musi również zbudować zespół pracowników oraz dbać o jakość obsługi klienta. Osoba, która ...
Ajent Praca Ajent

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (804)
Wałbrzych (48)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (199)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (901)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2014)
Radom (151)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (64)