Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ambasador Marki

Klient portalu Praca.pl

Wielkopolskie

31 dni temu

Ogłoszenie numer: 1972111, z dnia 2018-05-25

Firma z którą współpracujemy działa od 1970 roku, w tej chwili już w ponad 20 krajach na całym świecie. Zajmujemy się podnoszeniem jakości życia ludzi wg zasad na których straży stoimy każdego dnia. Zawsze stawialiśmy ludzi w centrum - dlatego dziś firma znajduje się w czołówce firm z branży zdrowia, która jest jednym z najważniejszych rynków XXI wieku.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Ambasador Marki pracuje poprzez media społecznościowe, buduje i promuje swój aktywny styl życia, rekomendując przy tym produkt, z którego sam jest zadowolony, aktywnie nawiązując kontakty z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi.

Możesz pracować w niestandardowym, niepełnym wymiarze godzin, to zajęcie może być Twoim głównym, albo dodatkowym.

Wymagania

Współpracuję z osobami konkretnymi, pogodnymi, kreatywnymi, otwartymi na świat, ludzi, rozwój osobisty, zdrowy styl życia i nowoczesne media.

Cenię sobie osoby szczere, odpowiedzialne, komunikatywne i posiadające własne wartości.

Oferujemy

Oferuję wsparcie i jasne zasady współpracy przez cały jej okres.

Firma udostępnia materiały i platformy szkoleniowe oraz dodatkowe formy edukacji przez cały okres współpracy, w zależności od potrzeb.

Wynagrodzenie

Od 1000 do 10000 PLN

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy