Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk danych terenowych / Pracownik terenowy

Vimap Sp. z o.o.

Podlaskie

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2530059, z dnia 2019-06-27

Firma Vimap Sp. z o.o.
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy : Polska, Europa, praca terenowa

Obowiązki:

  • weryfikacja danych z nalotów fotogrametrycznych,
  • wsparcie logistyczno-techniczne projektów fotogrametrycznych,
  • współpraca z zespołem terenowym oraz przełożonymi,
  • pomiary kontrolne z wykorzystaniem GPS/RTK,
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera PC,
  • znajomość oprogramowania GIS (QGiS, ESRI lub pokrewne),
  • wykształcenie techniczne (mile widziana geodezja, geoinformatyka, fotogrametria lub pokrewne),
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność - praca wyjazdowa na terenie Polski i Europy,
  • prawo jazdy kat. B. oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów do 3,5 t.,
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

Mile widziane:

  • zainteresowanie fotografią i/lub lotnictwem,
  • praktyczna znajomość podstawowych technik pomiarowych GPS/RTK,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • kreatywność i pomysłowość,
  • doświadczenie w pracy opierającej się na realizacji zadań poza siedzibą pracodawcy,

Oferujemy

  • bezpłatne szkolenia wdrażające do pracy na w/w stanowisku,
  • zdobycie nowego doświadczenia oraz podniesienie kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej w dalszej perspektywie współpracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)