Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Specjalista ds. Funduszy UE łódzkie
Analityk do pisania projektów unijnych

Art Point sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
1685 dni temu
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Zadania:
  • poszukujemy osób na stanowisko Analityk do pisania projektów unijnych. Zapraszamy do pracy wszystkich: osoby szukającej pracy na umowę o pracę, prowadzących własną działalność gospodarczą lub szukających zleceń wykonania analiz finansowych wraz z opisami, doświadczonych w pozyskiwaniu dotacji z UE m.in. z POIR i RPO.
  • mile widziani analitycy posiadający doświadczenie w realizacji rozliczenia projektu - w tym procedura przetargowa.
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczanie w przygotowywaniu wniosków, Biznes Planów, zarówno części opisowych jak i finansowych
  • znajomość programów unijnych,
  • bardzo dobra znajomość analizy finansowej, optymalizacji kosztowych, planowania kosztów inwestycji
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy
  • stałe zlecenia na realizacje projektów
  • współpracę długofalową dla najlepszych
  • możliwość pracy zdalnej
  • umowa o pracę dla najlepszych