Najnowsze oferty pracy

  • Programista C#

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kraków    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie i utrzymanie wysokiej jakości kodu dla aplikacji; Aktywny rozwój nowych funkcjonalności oprogramowania; Projektowanie i implementacja testów automatycznych; Dokonywanie dokładnej dokumentacji wdrażanych rozwiązań;
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie BI Developer Kujawsko-pomorskie
Analityk Microsoft Business Intelligence

Nigel Frank International
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
1910 dni temu

Szukamy osób, które nie tylko chcą być częścią biznesu, ale także ludzi, którzy chcą budować firmy. Nasz klient oferuje pełną autonomię potrzebną do wprowadzania innowacji w imieniu naszych klientów, będąc jednocześnie częścią zgranej, wspierającej, kreatywnej i opartej na współpracy grupy, która jest pasjonata w osiąganiu pozytywnego wpływu na świat.

Nr ref.: 14.03JP

Ta rola wymaga pracy we wszystkich działach. Klient poszukuje osoby, która może manipulować, analizować i interpretować dane, jednocześnie generując przydatne spostrzeżenia.

Rola obejmie udział w następujących działaniach:
  • Sprawdzanie poprawności danych w wielu systemach
  • Tworzenie, generowanie i automatyzacja raportów BI dla wszystkich obszarów biznesowych w Power BI oraz Microsoft Excel
  • Zrozumienie celów klientów i wskaźników KPI.
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi
  • Pomagaj w tworzeniu pełnego pakietu BI w ramach usługi Power BI dla całej firmy
Wymagane doświadczenie:
  • Doswiadczenie w MS Dynamics AX
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w roli analitycznej
  • Doświadczenie w korzystaniu z Power BI do generowania raportów i pulpitów nawigacyjnych
  • Doświadczenie w mierzeniu i analizowaniu kampanii marketingowych
  • Umiejętność wyjaśnienia podstawowych pojęć statystycznych specjalistom ds. Marketingu, którzy nie posiadają technicznej wiedzy
  • Zaawansowane umiejętności Excel
Preferowane doświadczenie:
  • Umiejętność kodowania w VBA
  • Umiejętność kodowania w SQL
  • Sprawdzone umiejętności rozwiązywania problemów
Kluczowe cechy kandydata:
  • Entuzjastyczny i zmotywowany, z możliwością prowadzenia projektów
  • Dbałość o szczegóły
  • Innowacyjny
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Niezawodny
Co oferuje klient:
  • Hojne wynagrodzenie oraz premia
  • Świetne programy rozwojowe
  • Nowoczesne biura i wspaniała kultura
  • Zatrudnienie na umowę o prace
  • Praca w ciekawym, międzynarodowym srodowisku