Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

ASTEK Polska
łódzkie
praca stacjonarna
1140 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Praca: 100% zdalna

Wymagania:
  • Min. 2,5 roku doświadczenia w Android,
  • Min 1 aplikacja natywna, dostępna w Google Store,
  • Bardzo dobra znajomość języka JAVA,
  • Bardzo dobra znajomość Android SDK,
  • Umiejętność budowy wydajnych aplikacji wykorzystujących zewnętrzne API
Mile widziane:
  • Podstawowa znajomość języka programowania C++ 11
Zakres obowiązków:
  • Implementacja nowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych,
  • Dbałość o wydajność i stabilność aplikacji,
  • Efektywne wykorzystywanie gotowych bibliotek oraz tworzenie własnych rozwiązań,
  • Uczestnictwo w procesie Code Review,
  • Współpraca z innymi zespołami.
Oferujemy:
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń,
  • Długoterminową współpracę,
  • Szkolenia i treningi,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne,
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową),
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska,
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie.
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci