Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Ankieter łódzkie
Ankieter telefoniczny

Centrum Badań Marketingowych INDICATOR Sp. z o. o.
łódzkie
18,00 zł brutto/godz.
specjalista (mid)
praca zdalna
rekrutacja online
987 dni temu

Ogłoszenie numer: 5261765, z dnia 2021-08-12

Centrum Badań Marketingowych INDICATOR istnieje od 1990 roku. Należy do firm najdłużej działających na rynku badawczym w Polsce. Jest niezależną firmą prywatną z kapitałem krajowym.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie połączeń telefonicznych i przeprowadzanie ankiet.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, dobra dykcja, podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Aby podjąć pracę z domu nieodzowne jest posiadanie:

  • Komputera lub laptopa.
  • Sztywnego /na kablu/ połączenia z internetem.
  • Słuchawek /nagłownych/ z mikrofonem.
  • Przeglądarki Internet Explorer, Edge lub FireFox.

Pomagamy w instalacji oprogramowania i konfiguracji sprzętu.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wynosi 18.30 brutto za godzinę pracy.
  • Za przepracowaną godzinę przysługuje 5 min., przerwa zaliczana jest do czasu pracy.
  • Godziny pracy są elastyczne, uzależnione od możliwości osoby zainteresowanej. Wskazane jest przepracowanie 20 godzin tygodniowo.