Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator/ka ankieterów cati

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Na co dzień w naszym zespole:odpowiadasz za cały cykl realizacji badań CATI z klientami korporacyjnymi i przedsiębiorstw,przygotowujesz bazy do realizacji,skryptujesz ankiety (przy wykorzystaniu Data Collection Predictive Solutions),nadzorujesz realizację ankiet przez wewnętrzny zespół...
Zobacz więcej ofert pracy

Ankieter Terenowy

INSPIRO TEAM SP. Z O.O
podlaskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1356 dni temu

strona www:  inspiro.team

Miejsce pracy: woj. podlaskie

Opis stanowiska:

Ankieter terenowy będzie odpowiedzialny za rekrutacje gospodarstw domowych do udziału w odpłatnym badaniu.

Podczas wizyty w gospodarstwie domowym przedstawi cel badania, przeprowadzi ankietę, i opowie o wynagrodzeniu za udział w badaniu.

Wszystkie te czynności musi odnotować na platformie crm, oraz zanotować, z jakim efektem zakończyła się wizyta.

Raz w tygodniu raportowanie postępów rekrutacji.

 Wymagania:
  • komunikatywność
  • umiejętności interpersonalne
  • zaangażowanie
  • samodyscyplina
Oferujemy:
  • umowę zlecenie lub współpraca B2B
  • szkolenie wstępne
  • materiały do badania
  • wsparcie koordynatora projektu
  • 120 zł brutto za zrekrutowanie jednego gospodarstwa domowego