Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Area Sales Manager - systemy transportu ziarna

TBS Consulting

Podlaskie

309 dni temu

Dla międzynarodowego, renomowanego producenta systemów do transportu, magazynowania i obróbki ziarna poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie Klientów i sprzedaż kompleksowych rozwiązań do magazynowania i czyszczenia ziarna na terenie Polski centralnej i północnej (połowa Polski).
  • Doradztwo techniczne w zakresie silosów, maszyn do czyszczenia ziarna, maszyn do suszenia zboża, systemów załadunkowych morskich i kolejowych.
  • Budowa sieci dilerów w podległym obszarze.
  • Negocjowanie warunków sprzedaży z Klientami.
  • Prowadzenie prezentacji handlowych w oparciu o przygotowane oferty techniczne (oferty anglojęzyczne, przygotowywane przez zagraniczny dział wsparcia technicznego).
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży systemów transportu, obróbki i składowania ziarna, lub innych rozwiązań, dedykowanych do sektora rolnictwa przemysłowego.
  • Komunikatywność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Gotowość do podróży służbowych w rejonie połowy Polski.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie, będącym światowym liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • Premię roczną, uzależnioną od osiąganych wyników,
  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym i stabilnym zespole.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Przedstawiciel Regionalny Praca Przedstawiciel Regionalny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (576)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (782)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (58)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)