Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

CONTACTHERO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Czarna Białostocka, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk, Szczuczyn, Knyszyn

7 dni temu

Nie jesteśmy nudnym call center,

jesteśmy ContactHero ! :-)

Miejsce pracy: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Czarna Białostocka, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk, Szczuczyn, Knyszyn

ContactHero poszukuje zaangażowanych i kreatywnych osób pragnących ciągłego rozwoju i wzbogacienia swoich umiejętności. Chętnie nawiązujemy współprace z osobami, które zdobyły już swoje pierwsze doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta , jak i tymi którzy stawiają pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej. Jeżeli Twój wymarzony pracodawca to taki, który wspiera Cię w rozwoju i bardzo elstycznie podchodzi do współpracy, to znaczy , że jesteśmy dla siebie stworzeni ! Obsługujemy klientów z Polski, jak i zagranicy, zatem znajomość języków obcych to u nas wielki atut. Chcesz dołączyć do naszego zespołu ? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

BECOME A CONTACTHERO WITH US ! :-)

Zadania na stanowisku:
  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów firmy;
  • telefoniczna sprzedaż produktów aktualnym klientom firmy;
  • bieżąca aktualizacja zamówień i zarządzanie nimi.

  • komunikatywność na takim poziomie, że na luzie poprowadzisz rozmowę;
  • kultura osobista i elokwencja godna prawdziwego dżentelmena bądź damy;
  • głos tak przejrzysty i wyraźny, że zawstydziłbyś lektora w telewizji :-)

Doświadczenie w sprzedaży to dodatkowy atut, ale nie jest wymagane. Dlaczego? Jeśli jesteś fajną, otwartą osobą, która „dogada się” z każdym, to i my się dogadamy.

Oferujemy:
  • kompleksowe szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie leadera;
  • wynagrodzenie podstawowe (2250 zł) + realny i atrakcyjny system prowizyjny (możesz zarobić nawet 7000 zł netto za przepracowany miesiąc - serio ! )
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb/ możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzinowym;
  • comiesięczne konkursy nagradzane cennymi nagrodami;
  • luźną i przyjazną atmosferę;
  • pyszną kawę i herbatę :) ;
  • nowoczesne biuro usytuowane w centrum miasta.

Poznaj

ContactHero

Jesteśmy ekspertami realizującymi projekty z zakresu telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta. W ContactHero odpowiadamy na prawdziwe wyzwania, jakie stawia przed nami Klient . Pozwala nam na to innowacja w działaniu , doskonała znajomość rynku, oraz profesjonalne podejście do każdego realizowanego projektu. Dzięki naszym wykwalifikowanym Specjalistom dla których nie ma rzeczy niemożliwych – jesteśmy w stanie zająć się nawet najbardziej wymagającym Klientem odpowiadając na Jego potrzeby.

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokSelekcja
KrokSpotkania rekrutacyjne
KrokInformacja o wyniku rekrutacji
KrokWitaj na pokładzie!

Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży

Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...
Asystentka ds. Sprzedaży Praca Asystentka ds. Sprzedaży