Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Asystent Działu Sprzedaży Terenowej

KOPRA Sp. z o.o.
łódzkie, kujawsko-pomorskie / łódzkie / świętokrzyskie
praca stacjonarna
4566 dni temu

KOPRA Sp. z o.o. - ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujacych firm:

  • ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria;
  • CANAS (Turcja): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria;
  • SAVIO (Włochy): okucia budowlane, zamki i zamknięcia domowe.
  • STARK (Włochy): sejfy.

adres firmy:
ul. Rakowa 48
51-421 Wrocław
tel. 071/333-87-90

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / łódzkie / świętokrzyskie

Zadania:
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • obsługa dotychczasowych klientów (punkty dorabiania kluczy i sklepy metalowe z województw kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego) oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców z tego samego terenu,
  • systematyczny kontakt telefoniczny oraz wizyty osobiste u każdego klienta celem budowy trwałych relacji i pozyskania zamówień,
  • kreowanie wizerunku naszej firmy jako wiarygodnego i rzetelnego dostawcy dla naszych klientów.
Wymagania:
  • przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży dla firm,
  • sukcesy w pracy z klientami polegające na zwiększaniu sprzedaży oraz pozyskiwaniu nowych odbiorców,
  • prawo jazdy kat. B z praktyką,
  • znajomość obsługi komputera,
  • wykształcenie średnie,
  • tylko osoby z województwa łódzkiego (telepraca),
  • nie patrzymy na wiek, ważne są chęci do pracy, dlatego chętnie zatrudnimy też osoby po 40-tce.
Oferujemy:
  • PRZEDE WSZYSTKIM STABILNĄ PRACĘ NA WIELE LAT W MIŁYM I ZGRANYM ZESPOLE ORAZ MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEGO AWANSU NA SAMODZIELNE STANOWISKO,
  • szkolenia produktowe i handlowe wprowadzające w zakres obowiązków,
  • umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań m.in. samochód służbowy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)