Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Asystent w Dziale Eksportu

Mercator Medical S.A.
kujawsko-pomorskie, Brześć Kujawski
praca stacjonarna
4776 dni temu

Ogłoszenie numer: 147980, z dnia 2011-05-04

Firma będąca  producentem i dystrybutorem produktów medycznych i konsumenckich jednorazowego użytku, posiadająca oddziały w Polsce, na Ukrainie, na Węgrzech oraz w Rumunii poszukuje kandydata na nowopowstałe stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Brześć Kujawski

Opis stanowiska

  • realizacja zamówień do klientów zagranicznych - wewnętrznych i zewnętrznych;
  • obsługa handlowa klientów zagranicznych w tym koordynowanie logistyki dostaw;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów sprzedażowych i magazynowych;
  • korespondencja z klientami zagranicznymi;
  • monitorowanie odbiorców zagranicznych pod kątem wywiązywania się z umów;
  • prowadzenie bazy danych o odbiorcach zagranicznych;
  • monitorowanie należności klientów zagranicznych.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office:  MS Word i Excel);
  • samodzielność;
  • umiejętności organizacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Interesującą pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.