Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Asystentka Dyrektora

Worktrans
wielkopolskie, Tarnów Podgórny
praca stacjonarna
4852 dni temu

WORKTRANS Polska Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia wpisana pod numerem 1048 do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia. Specjalizujemy się w transporcie i logistyce. Worktrans Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Worktrans Group B.V. W skład grupy kapitałowej wchodzą: Worktrans, Workbouw, Workbus

Miejsce pracy: Tarnów Podgórny

Zadania:
  • koordynowanie pracy biura Dyrektora
  • tłumaczenie dokumentów i materiałów w języku angielskim
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • organizowanie targów, delegacji, seminariów i przyjmowanie gości w biurze
  • przygotowywanie prezentacji, raportów, protokołów z zebrań na potrzeby Dyrektora
  • utrzymywanie kontaktów ze sprzedawcami
Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego oraz mile widziana komunikatywna
    znajomość drugiego języka
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • minimum średnie wykształcenie
  • biegła znajomość programów MS Office
  • umiejętność prowadzenia kilku zadań równocześnie
  • zdolności analityczne
  • wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • otwartość i samodzielność
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • praca w Sadach k. Poznania
  • oferta pracy tymczasowej (okres próbny - 3 miesiące) z możliwością nawiązania współpracy na stałe