Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Automatyk

BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Turbo Systems

Rzeszów, Jasionka

122 dni temu

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie.

Automatyk
Miejsce pracy: Rzeszów, Jasionka
Obowiązki i odpowiedzialność:
  • Wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych i urządzeń.
  • Analizę przyczyn przestoi maszyn i urządzeń oraz wprowadzanie działań korekcyjnych i zapobiegawczych
  • Rejestrowanie pobranych części zamiennych pobranych do wykonania naprawy oraz zdarzeń awaryjnych
  • Współpracę z działem inżynieryjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych i procesowych
  • Wykonywanie zmian programowych w systemach wizyjnych, PLC/SCADA oraz sieciowych systemach wspomagających produkcję
  • Diagnozowanie usterek.
  • Współpracę z IT w zakresie konfiguracji - oprogramowania systemów komputerowych.
  • Tworzenie instrukcji TPM oraz instrukcji obrazujących proces ro związani problemu.
  • Uczestniczenie w projektach odbioru maszyn i urządzeń
Wymagania i umiejętności:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe – techniczne (automatyka, robotyka).
  • Znajomość zasad TPM, dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Obsługa komputera - MS Office: Power Point, Word, Excel, E-mail
  • Znajomość procesów automatyzacji (automatyka, elektronika, robotyka)
  • Dobra znajomość systemów programowania sterowników PLC/SCADA, systemów wizyjnych, systemów teleinformatycznych oraz IT
  • Znajomość rysunku technicznego i elektrycznego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zorientowanie na jakość produktu oraz potrzeby klienta
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Minimum 3 lat pracy w dziale Utrzymania Ruchu lub projektowaniu maszyn.
  • Uprawnienia SEP do 1kV E
Oferujemy:
  • Umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole
  • Pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • Zaznajomienie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi
W aplikacji prosimy zawrzeć następującą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Firmę BorgWarner z siedzibą w Jasionce (36-002), Jasionka 950 w celu przeprowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk