Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

Core Services Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
1211 dni temu

CORE Services operates on the market since 2010, we provide services to the largest institutions from the banking and financial sector, automotive, media industry, IT companies as well as dynamically developing software houses.

Currently, for our client we are looking for:

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Localization: FULL REMOTE

Knowledge and Experience:
  • Min. 3 years of commercial programming experience.
  • JAVA 7,8,9, Hibernate, Spring, Spring Boot, Apache CXF, REST API, Microservices, Web Services, HTML, XML, JavaScript.
  • Practical knowledge of one of build tools Gradle/Maven.
  • Good knowledge of message queues - Kafka, PubSub.
  • Experience or knowledge of cloud solutions (Google / Azure / AWS) - (GCP preferred).
  • Good knowledge of SQL.
  • Good knowledge of Git.
  • Good knowledge of Spring.
  • Experience with containerized environment Docker, Kubernetes, Helm.
  • Experience with multithreaded programming and distributed systems.
  • Experience in application monitoring (including monitoring tools like ELK).
We offer:
  • Long-term cooperation.
  • Attractive salary (based on your professional experience and technical skills).
  • Employment based on B2B contract.
  • Private healthcare – LuxMed, Medicover.
Administratorem danych osobowych jest CORE SERVICES SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU (51-162) PRZY UL. JANA DŁUGOSZA 60, KRS: 0000352373, NIP: 895 – 196 – 85 – 38, REGON: 021222856.
Celem przetwarzania danych osobowych jest rejestracja zapytań wyysyłanych za pomocą formularza kontaktowego i udzielenie odpowiedzi. Okres przetwarzania trwa 3 lata od otrzymania wiadomości przesłanej za pomocą formularza. Celem przetwarzania danych osobowych jest również dochodznie roszczeń i obrona przed roszczeniami w okresie 10 lat od zakończenia współpracy. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wywiązywaniu się z terminowego odpowiadania na pisma, terminowego realizowania płatności dla dostawców, dbania o jakość współpracy z kontrahentami i innymi stronami zainteresowanymi.
Administrator będzie przekazywać dane osobowe wyłącznie zaufanym odbiorcom takim, jak dostawcy usług IT (którzy świadczą usługi dla CORE SERVICES SP. Z O.O.). W związku z tym, że przetwarzamy Państwa dane osobowe, mają Państwo prawo do żądania dostępu, sprostowania, usunięcia swoich danych osobowych lub ograniczenia ich przetwrzania, a także do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania Państwa danych i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych jest dobrowolne. Niepodanie danych skutkowało będzie niemożliwością obsługi zapytania wysłanego za pomocą fomularza kontaktowego i brakiem udzielania odpowiedzi.