Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista (kolejowa sieć trakcyjna)

ELECTREN S A ODDZIAŁ W POLSCE

Kujawsko-pomorskie

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2354103, z dnia 2019-03-22

ELECTREN S.A. – jest wiodącym wykonawcą sieci trakcyjnej i układów zasilania sieci trakcyjnej
w wielu krajach na całym świecie. Działamy m.in. w Hiszpanii, Anglii, Francji, Maroko, Kanadzie a także w Polsce. Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału w Polsce, na budowy w lokalizacji: Częstochowa i Trójmiasto, pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Nadzór i zarządzanie pracami brygady oraz maszyn,
  • Podział zadań wśród pracowników brygady i kontrola ich realizacji,
  • Montaż sieci trakcyjnej,
  • Realizacja prac brygady w założonym czasie, ustalonym z kierownikiem kontraktu lub kierownikiem robót.

Wymagania

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy brygadzisty przy robotach związanych z budową kolejowej sieci trakcyjnej,
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji,
  • Wykształcenie elektryczne,
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • Zaangażowanie, chęć do pracy, brak nałogów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia SEP E i D.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy (w przypadku pracy w delegacji),
  • Bogaty pakiet socjalny.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Brygadzista

Kierownik Brygadzista jest to osoba, która pełni nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, kontrola, analiza i ocena wyników pracy podległych pracowników, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola ...
Kierownik Brygadzista Praca Kierownik Brygadzista