Brygadzista monterów z certyfikatem VCA VOL

VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k.

Łódzkie

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 4147325, z dnia 2021-01-18

poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Brygadzista monterów konstrukcji stalowych z certyfikatem VCA VOL - praca na terenie Holandii, Belgii, Danii

Wymagania

  • certyfikat VCA VOL,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • gotowości do podjęcia pracy na terenie Holandii, Belgii, Danii
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport do pracy,
  • niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy,
  • pakiety medyczne,
  • ubezpieczenie grupowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

outsourcing pracowniczy
Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista