Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista / Prowadzący

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Podkarpackie

5 dni temu

Miejsce pracy: Holandia, Belgia

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i kontrola nad  montażem  rurociągów
  • Nadzorowanie i koordynacja robót  prowadzonych na budowie
  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze montażu rurociągów
  • Nadzór nad realizacją i koordynacją prowadzonych na budowie robót
  • Mile widziany certyfikat VCA, SCC (możliwość zrobienia w Firmie)
  • Mile widziane uprawnienia hakowego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Proponujemy:

  • Możliwość pracy w nadgodzinach, długoterminowe projekty, elastyczny system rotacyjny w zależności od projektu
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)
  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Aplikujesz na ogłoszenie