Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista robót elektrycznych [rekrutacja online]

SYNAGO

Łódzkie

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 3405068, z dnia 2020-06-22

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych. Nasza kadra składa się z bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników w różnym wieku. Zapraszamy do odwiedzenia strony po więcej informacji www.synago.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Koordynacja robót elektrycznych,
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacją techniczną, harmonogramem,
  • Nadzór nad pracownikami.

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość programu autocad,
  • Prawo jazdy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dyspozycyjność,

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę w zgranym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • Zakwaterowanie w przypadku delegacji,
  • Możliwość rozwoju i awansu,

Praca odbywa się na terenie całego kraju.

Poznaj

Synago Małgorzata Jankowska

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista