Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista (Spawacz / Ślusarz)

Vimex Sp. z o.o.

Podlaskie

87 dni temu

Ogłoszenie numer: 1946709, z dnia 2018-04-26

Firma Vimex Sp. z o.o., świadczy usługi spawalnicze, ślusarskie i wszelkiego rodzaju usługi w dziedzinach technicznych w obszarach: budowy urządzeń, maszyn oraz konstrukcji.

Firma Vimex poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

  • Organizacja i koordynowanie prac podległego zespołu
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych zleceń
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji
  • Doświadczenie na danym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Pracę w ramach umowy o pracę na stabilnym kontrakcie w Niemczech
  • Rzetelne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w nowoczesnym zakładzie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę oraz polskiego koordynatora.
  • Przejazd z kraju na kontrakt
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne – zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)