Brygadzista (Spawacz / Ślusarz)

Vimex Sp. z o.o.

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 1946709, z dnia 2018-04-17

Firma Vimex Sp. z o.o., świadczy usługi spawalnicze, ślusarskie i wszelkiego rodzaju usługi w dziedzinach technicznych w obszarach: budowy urządzeń, maszyn oraz konstrukcji.

Firma Vimex poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

  • Organizacja i koordynowanie prac podległego zespołu
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych zleceń
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji
  • Doświadczenie na danym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Pracę w ramach umowy o pracę na stabilnym kontrakcie w Niemczech
  • Rzetelne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w nowoczesnym zakładzie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę oraz polskiego koordynatora.
  • Przejazd z kraju na kontrakt
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne – zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce

Prosimy o przesyłanie aktualnego wyczerpującego CV ze zdjęciem oraz opisem wykonywanych czynności i miejscami zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, iż aplikacje bez kopii wymaganych certyfikatów nie będą rozpatrywane.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

W razie pytań prosimy o kontakt tel: 0049 2131 36529-80 lub 0048 517 451 075

Uprzejmie informujemy, że po weryfikacji zgłoszenia skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia czynności rekrutacyjnych.

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola