Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Cabin Steward / Stewardessa

Astral Limited

Śląskie

212 dni temu

ASTRAL LIMITED pomaga w łączeniu pracy z chęcią podróżowania. Dla międzynarodowej firmy poszukujemy pracowników załogi na stanowisko:

Poszukujemy Stewardów do pracy na statkach rzecznych - pięciogwiazdkowych hotelach pływających po rzekach Europy.

Obowiązki:
  • utrzymywanie standardów czystości w kabinach, korytarzach, klatkach schodowych oraz przestrzeni do nich przylegających

Wymagania

  • gotowość do pracy 7 dni w tygodniu (także weekendy i święta)
  • znajomości j. angielskiego
  • doświadczenie jako pokojowy/pokojówka
Oferujemy:
  • kontrakty szwajcarskie od marca do grudnia
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • ubezpieczenie i opieka medyczna na koszt armatora
  • prywatny fundusz emerytalny
  • płatny urlop, 6 dni po miesiącu pracy
  • zasiłek w przypadku choroby
  • praca w międzynarodowej załodze
  • pomoc w procedurach związanych z wyjazdem

Poznaj stanowisko: Stewardessa / Steward

Stewardesa to członek załogi statku wodnego albo powietrznego, obsługujący załogę i pasażerów podczas rejsu lub lotu, dbający o ich komfort i bezpieczeństwo. Termin ten powstał z połączenia słów „steward” i „hostessa”.Zawód ten powstał w połowie ubiegłego stulecia. Przez wiele lat od stewardes wymagano przede wszystkim doskonałej prezencji i otwartości na pasażerów, stąd ...
Stewardessa / Steward Praca Stewardessa / Steward