Chemik / Laborant

Instytut Nano Powłok i Kompozytów sp. z o.o.

Kluki k. Bełchatowa

3 dni temu

Jesteśmy producentem unikatowych na rynku farb i lakierów. Od lat zajmujemy się  obróbką NNT&P, CNT oraz Grafenu. Oferujemy szeroki asortyment produktów, wytworzonych przy użyciu najnowszych technologii, pozwalających na osiągnięcie doskonałych parametrów i właściwości.

W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluki k. Bełchatowa
Obowiązki:
  • wykonywanie prób starzeniowych,
  • przygotowywanie propozycji nowych kierunków rozwoju produktów i technologii,
  • śledzenie trendów, zmian i nowości w zakresie produktów, surowców i technologii,
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych próbek,
  • nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów technologicznych, optymalizacja procesów przy uwzględnieniu wymagań produkcji, standardów jakości oraz kosztów. Stałe monitorowanie procesów produkcyjnych, badanie przyczyn zakłóceń technologicznych, przeprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych.
Wymagania:
  • praca na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • wykształcenie wyższe chemiczne, techniczne (inżynieria materiałowa, chemia polimerów, inżynieria chemiczna i procesowa bądź pokrewne),
  • mile widziana znajomość technologii farb i lakierów rozpuszczalnikowych, dyspersji pigmentowych oraz branży lakierniczej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • kreatywność, innowacyjność,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie 1-zmianowym,
  • możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Chemik
Chemik jest osobą badającą i analizującą skład chemiczny substancji organicznych i nieorganicznych, przeprowadzającą badania laboratoryjne i konstruującą teorie, jednocześnie weryfikując wiedzę dotychczas znaną. Osoby wykształcone w tym kierunku mogą pracować naukowo, lub w charakterze specjalisty w różnorodnych firmach i przedsiębiorstwach, prowadzących działalność związaną z chemią, przeważnie przedsiębiorstwach produkcyjnych, ...
Praca Chemik