Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Cieśla – Zbrojarz

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A.

Podkarpackie

22 dni temu

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Sochaux, Francja

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku CIEŚLA – ZBROJARZ. Do obowiązków zatrudnionych będą należały prace budowlane przy szalowaniu, zbrojeniu oraz montażu elementów prefabrykowanych (elewacje żelbetonowe)

Oferujemy:
  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)
  • pensję na poziomie 2150€ na rękę przy 164 h pracy miesięcznie
  • zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie
  • zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom
  • organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy
  • pracę długoterminową
  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopów
  • TERMINOWE wynagrodzenie
  • możliwość ZALICZKI

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chciałbyś rozpocząć przygodę z nową, dobrze płatną pracą – aplikuj już teraz!

Poznaj stanowisko: Cieśla
Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich, czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Praca Cieśla