Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
CUSTOMER SERVICE MANAGER | (branża poligraficzna)

Shorewood Poland Sp. z o.o.
podkarpackie, Lubicz k/Torunia
praca stacjonarna
5326 dni temu

Ogłoszenie numer: 78919, z dnia 2009-10-22

Shorewood Poland Sp. z o.o. jest częścią największej korporacji papierniczej świata - International Paper. Shorewood Poland koncentruje się na produkcji wyrobów o najwyższej jakości dla branży Home Entertainment oraz na wytwarzaniu szerokiej gamy wyrobów dla branży biurowo-szkolnej. Obecnie oferujemy wyjątkową okazję dołączenia do zespołu Shorewood Poland w charakterze:

CUSTOMER SERVICE MANAGER
(branża poligraficzna)

Miejsce pracy: podkarpackie, Lubicz k/Torunia

Opis stanowiska

  • Obsługa Klientów korporacyjnych – uzgadnianie i przyjmowanie zleceń do realizacji
  • Przetwarzanie zamówień w systemach wspierających obsługę Klientów
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Klientów dotyczących realizacji zamówień
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem sprzedaży i CS
  • Współpraca z produkcją dotycząca realizacji zamówień
  • Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży poligraficznej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Dobra organizacja pracy
  • Pożądane wykształcenie poligraficzne
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia (pomoc w relokacji)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Wsparcie profesjonalnego i zaangażowanego zespołu
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.