Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Członek personelu pokładowego

cabincrew.pl
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4892 dni temu

Ogłoszenie numer: 129927, z dnia 2011-01-10

Cabincrew.pl współpracując z irlandzką firmą Crewlink zajmuje się rekrutacją pracowników na stanowiska członków personelu pokładowego dla najpopularniejszych europejskich tanich linii lotniczych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Współpracując z firmą Crewlink oferujemy pracę jako członek personelu pokładowego najpopularniejszych europejskich tanich linii lotniczych.

Praca wiąże się z zamieszkaniem w jednej z 47 europejskich baz.

Szczegółowe informacje: www.cabincrew.pl

Wymagania

  • Wiek powyżej 18 lat
  • Wzrost pomiędzy 157cm a 185cm i proporcjonalna waga
  • Ważny paszport UE
  • Umiejętność przepłynięcia 20 metrów bez zatrzymywania sie
  • Biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Pracowitość, elastyczność, nastawienie na prace w którejkolwiek z 47 europejskich baz (np. Londyn, Malaga, Rzym, Dublin, Frankfurt Hahn itd.)
  • Nastawienie na prace na poranne i popołudniowe zmiany
  • Umiejętność radzenia sobie z pasażerami i stresującymi sytuacjami
  • Przyjazna i otwarta osobowość
  • Czysta kartoteka policyjna
  • Brak widocznych tatuaży na rękach, nogach (u kobiet), twarzy i szyi

Oferujemy

  • gwarantowany kontrakt i ulokowanie w jednej z 47 europejskich baz po ukończeniu kursu w Frankfurt Hahn Training Centre
  • ciekawą pracę dającą możliwość podróżowania po całej Europie
  • wymiar czasu pracy: tylko 18h tygodniowo
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i najbliższych członków rodziny