Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Doradca ds. Planów Finansowych

AEGON
łódzkie
praca stacjonarna
4874 dni temu

Aegon to jedna z największych na świecie grup finansowych, której specjalnością są długoterminowe programy inwestycyjne i emerytalne. Nasza działalność koncentrujemy na najważniejszych światowych rynkach. Jesteśmy obecni m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Chinach, Hiszpanii, Irlandii oraz Europie Środkowej. Lider na rynku indywidualnych rozwiązań oszczędnościowo- inwestycyjnych prowadzi nabór na terenie woj. łódzkiego na stanowisko:

Zadania:

  • Doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań finansowych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Analiza finansowa i badanie potrzeb klientów
Wymagania:
  • Samodyscyplina i wytrwałość,
  • Silna orientacja na osiąganie sukcesów,
  • Zainteresowanie tematyką finansową,
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Gotowość do aktywnego kontaktu z klientem
  • Aspiracje managerskie,
  • Osoby o zacięciu biznesowym
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
Oferujemy:

  • Wysoko konkurencyjny system wynagrodzeń
  • Zdobycie licencji Państwowej,
  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy,
  • Profesjonalny cykl szkoleń,
  • Uczestnictwo na konferencjach i spotkaniach biznesowych
  • Możliwość dołączenia do kadry Managerskiej,
  • Prace w młodym i dynamicznym zespole,
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)