Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Doradca Finansowy

AKCENTA CZ, a.s.
kujawsko-pomorskie, Wybrane Miasta Polski
praca stacjonarna
6462 dni temu

Ogłoszenie numer: 23265, z dnia 2006-10-06

Jesteśmy czeską spółką akcyjną posiadającą licencję CBN na kupno i sprzedaż wartości dewizowych oraz na udzielanie usług finansowych. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukujemy osób przedsiębiorczych i samodzielnych w działaniu, zainteresowanych zdobyciem nowego prestiżowego zawodu i podniesieniem własnego statusu finansowego na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Wybrane Miasta Polski

Opis stanowiska

Zadaniem Państwa będzie prowadzenie rozmów z kluczowymi klientami i klientami VIP oraz wyszukiwanie nowych akwizycji. Miejsce pracy: Szczecin, Poznań, Łódź, Warszawa, Kraków, Kielce, Lublin, Bydgoszcz, Olsztyn, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Radom

Wymagania

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia,
  • wytrwałość i kreatywność w działaniu, umiejętność empatii, komunikatywność i zaangażowanie w pracę,
  • wykształcenie minimum średnie najlepiej ekonomiczne, wyższe - będzie atutem,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie tematyką finansową – rynek dewizowy,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych oraz korzystania z Internetu i poczty elektronicznej,
  • własny samochód i telefon komórkowy.
  • Oferujemy

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus motywacyjny system prowizji,
  • możliwość rozwoju w elitarnej instytucji finansowej – osiągnięcie pozycji menedżera regionu,
  • szkolenia, które naprawdę nauczą finansów,
  • unikalny klimat współpracy.