Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Doradca Handlowy

Coltex Dakar
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Malbork, Trójmiasto, Toruń, Słupsk, Warszawa, Wejherowo, Żyrardów
praca stacjonarna
6199 dni temu

Ogłoszenie numer: 30865, z dnia 2007-06-27

Dynamicznie rozwijająca się Sieć Sprzedaży Usług Plus GSM, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Malbork, Trójmiasto, Toruń, Słupsk, Warszawa, Wejherowo, Żyrardów

Opis stanowiska

  • sprzedaż usług Plus GSM na rynku B2B
  • budowanie relacji handlowych oraz stałe poszerzanie bazy klientów.
  • Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B (preferowane usługi telefonii komórkowej)
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • odpowiedzialność, determinacja i zorientowanie na wyniki
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B + doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja + premia)
  • jasno określoną ścieżkę kariery
  • zadaniowy czas pracy
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.