Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Doradca Klienta

Klient portalu Praca.pl
świętokrzyskie, Kielce, Jędrzejów, Skarżysko-Kam., Pińczów
praca stacjonarna
2179 dni temu

Ogłoszenie numer: 1983068, z dnia 2018-05-23

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Kielce, Jędrzejów, Skarżysko-Kam., Pińczów

Nr Ref.: 05/18/DK-U

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu,
  • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami, z wykorzystaniem dotychczasowych doświadczeń zawodowych
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony zdrowia, edukacji lub sprzedaży,
  • nastawienie na działanie, aktywność,
  • systematyczność i wytrwałość,
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
  • zainteresowania branżą finansową, chęć uczenia się,
  • kreatywność i chęć rozwoju osobistego,
  • przedsiębiorczość,

Oferujemy

  • obiektywny system wynagradzania a jako bonus dla najlepszych stałe elementy wynagrodzenia,
  • w ramach szkolenia wstępnego, przygotowującego do pracy, umożliwiamy poznanie branży finansowej
  • możliwość współpracy jako praca dodatkowa przy realizacji projektu zdrowotnego i edukacyjnego,
  • intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom,
  • stałą możliwość współpracy z ludźmi, budowania długoterminowych relacji,
  • możliwość awansu.