Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty

Praca Kielce Najnowsze oferty pracy

Znalezione oferty - 375

Praca w Kielcach

Kielce, stolica województwa świętokrzyskiego, centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej ulokowany w Górach Świętokrzyskich. Miasto położone w atrakcyjnej lokalizacji pod względem inwestycyjnym.

Ośrodek gospodarczy w Kielcach jeszcze jakiś czas temu związany był z przetwórstwem oraz eksploatacją surowców mineralnych, takich jak: rudy żelaza, miedzi, ołowiu, a także marmurów i piaskowców. Obecnie dominuje tu przemysł: budowlany, elektromaszynowy, przetwórczy oraz spożywczy. Mocno rozwinięty jest także dział handlowy. Widać to wyraźnie po ilości galerii handlowych, które powstały na terenie miasta.

Dzisiejsze Kielce to miasto pełne przedsiębiorczych mieszkańców. Ilość podejmowanych tu inicjatyw i nowych niedużych inwestycji powiększa się każdego roku. Położenie miasta pomiędzy ważnymi międzynarodowymi szlakami komunikacyjnymi nadaje mu charakter typowej strefy inwestycyjnej.

W Kielcach przygotowana jest powierzchnia biurowa w atrakcyjnych lokalizacjach i cenach, tak aby przyciągnąć, jak największą liczbę nowych inwestorów. Nowoczesny rozwój infrastruktury przyjaznej dla biznesu, a także modernizacja terenów to plany na najbliższe lata. Nowe inwestycje to także nowe miejsca pracy w Kielcach, dlatego miasto przygotowuje się stale na poszerzenie grona lokalnych pracodawców.

O potencjale inwestycyjnym miasta świadczy także zaplecze naukowo-badawcze, które sprzyja rozwojowi nowych miejsc pracy. Ponadto Kielce to spory i świetnie wyspecjalizowany kapitał w dziedzinie nowych technologii. Branża IT jest niezwykle istotnym elementem składowym gospodarki. O pracę w Kielcach zdecydowanie nie muszą się martwić przedstawiciele świata informatycznego.