Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca techniczno-handlowy ds. urządzeń klimatyzacyjnych

P.P.H. Cool Daria Kalinowska

Kujawsko-pomorskie

859 dni temu

Cool_top.jpg

Znana Firma z branży chłodniczo-klimatyzacyjnej zatrudni:

Zadania:
  • Aktywna sprzedaż produktów klimatyzacyjnych i chłodniczych

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów

  • Negocjowania warunków handlowych

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra najomość urządzeń klimatyzacyjnych z grupy Split, VRF, Woda Lodowa

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilnym i wspomagającym się wzajemnie zespole

  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Profesjonalne szkolenia I podnoszenie kwalifikacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy