Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Doradca Techniczno-Handlowy

VANDERSANDEN
łódzkie
praca stacjonarna
4869 dni temu

Ogłoszenie numer: 134598, z dnia 2011-02-14

VANDERSANDEN jest czołowym europejskim producentem cegieł ręcznie formowanych.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • doradztwo techniczne
  • wsparcie techniczne dla architektów, wykonawców, handlowców
  • prowadzenie szkoleń technicznych
  • serwis techniczny w zakresie ekspozycji
  • obsługa dystrybutorów
  • obsługa inwestycji
  • prowadzenie działań marketingowych

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z budownictwem
  • zdolności techniczne
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca na terenie całego kraju)

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia