Doradca Techniczno-Handlowy

Horyzont Doradztwo Personalne

90 dni temu

Nasz Klient to belgijska firma, specjalizująca się w technice zamocować. Oferuje wysokiej jakości produkty na całym świecie. Przewagę konkurencyjną tworzy, koncentrując się na nieustannej innowacji technicznej, poszerzaniu gamy oferowanych produktów, szybkości dostaw i silnych związkach z Klientami. Jest też właścicielem kilku marek produktów z zakresu min.: narzędzi tnących, samogwintujących i wkręcających się wkrętów, ekologicznych wkrętów do drewna, inteligentnych mocowań nylonowych, kotw dla przemysłu chemicznego itp. Ich produkty znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle meblarskim, okiennym, chemicznym i wielu innych. Niedawno otwarty został nowoczesny zakład produkcyjny w Zabrzu, w związku z czym pojawił się wakat na stanowisku Doradcy Technicznego.

Nr Ref.: 3612/2017/PR

Zadania:

Sądzimy, że aby podołać wyzwaniu i z sukcesem prowadzić działalność na ww stanowisku, potrzeba:

  • posiadać ogólną wiedzę techniczną,
  • mieć doświadczenie w budowaniu rynku,
  • posiadać średnią znajomość języka angielskiego,
  • lubić pracę w terenie.
Wymagania:

Na pewno pomocne będzie także doświadczenie w którejś z branż takich jak: budownictwo, meblarstwo, chemia, elektryka, tzw. gipsówka itp. oraz znajomość śląskiego rynku. Nie są to jednak rzeczy bezwzględnie wymagane. Liczy się bardziej osobowość i zaangażowanie. Szukamy kogoś, kto śmiało wejdzie w lokalny rynek i pomoże zbudować silną pozycję.

Oferujemy:

Osoba zatrudniona otrzyma wszelkie niezbędne narzędzia do pracy. I zacznie pracę w fajnym i zgranym zespole, w nowej lokalizacji i u pracodawcy respektującego kodeks pracy i szanującego swoich pracowników.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy