Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Marbet Sp. z o.o.

Podkarpackie

97 dni temu

Ogłoszenie numer: 1925977, z dnia 2018-03-13

W związku z rozwojem firmy o grupę produktów związanych z montażem stolarki okiennej w strefie docieplenia firma Marbet Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Rejon pracy: cała Polska

Zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, wykonawcami, biurami projektowymi i architektami,
  • sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycje budowlane,
  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych,
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,
  • doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii,
  • prowadzenie praktycznych szkoleń technicznych i produktowych,
  • uczestnictwo w procesie realizacji zgłoszeń reklamacyjnych, przygotowywanie rekomendacji do działy technicznego spółki,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • znajomość rynku i specyfiki branży budowlanej/stolarki okiennej,
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub bazowa wiedza techniczna poparta doświadczeniem zawodowym,
  • duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina,
  • pozytywne nastawienie do pracy, zorientowanie na sukces i wynik,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia wystąpień przed grupa,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe plus system premiowy),
  • niezbędne nowoczesne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, komputer
  • szkolenia wewnętrzne (produktowe i sprzedażowe),
  • pracę w przyjaznym środowisku pracy zgranym zespole profesjonalistów,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (899)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1833)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)