Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Doradca techniczny / Area Manager

Formatiq Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
4807 dni temu

Ogłoszenie numer: 143836, z dnia 2011-04-18

Firma FORMATIQ Sp. z o.o. dystrybutor profesjonalnej chemii do budownictwa wiodącego producenta na Słoweni marki KEMA w Polsce poszukuje kandydatów na stanowiska:

Regionalny doradca techniczny

Miejsce pracy: Centralna polska Nr ref.: DTH/03/2011

Południowa Polska Nr ref.: DTH/04/2011

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: DTH/03/2011

Opis stanowiska

Doradca Techniczny

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami, doradztwo techniczne, ofertowanie, prezentacje produktów wśród uczestników procesów budowlanych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane budowlane lub chemiczne,
  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego w branży budowlanej,
  • mile widziana praktyczna znajomość technologii wykonywania posadzek przemysłowych np. DST, Selfleveling,
  • znajomość branży budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem chemii budowlanej,
  • szerokie i dobre kontakty z firmami wykonawczymi, architektami i inwestorami,
  • umiejętności planowania oraz nadzoru nad zadaniami,
  • samodzielności, operatywności,
  • umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
  • dobrej znajomości lokalnego rynku,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • silnej motywacji do pracy i dyspozycyjności,
  • posiadania prawa jazdy kat. B,

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy

  • możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon),
  • udział w szkoleniach i spotkaniach branżowych,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń - pracę w młodym zespole,