Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Doradca Ubezpieczeniowy
PZU Życie S.A.
Biała Rawska, Tomaszów Mazowiecki, Lubochnia, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Łódź, Kutno, Żychlin, Łask, Widawa, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łęczyca, Piątek, Poddębice, Uniejów, Sieradz, Błaszki, Zduńska Wola, Szadek
specjalista junior / mid / senior
rekrutacja online
10 dni temu

Znasz rynek ubezpieczeń lub finansów od podszewki? Zgłoś się do nas i zyskaj nowych klientów. Oferta jest ograniczona czasowo.

Doradca Ubezpieczeniowy
Kogo szukamy?

 

Szukamy osób, które:

 • mają minimum rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży w branży ubezpieczeniowej lub finansowej,
 • na co dzień pracują z klientem indywidualnym lub klientem biznesowym,
 • potrafią realizować cele sprzedażowe,
 • są otwarte na ludzi,
 • są samodzielne, ambitne, przedsiębiorcze i zaangażowane w pracę,
 • są gotowe na otwarcie działalności gospodarczej,
 • mają minimum średnie wykształcenie,
 • mają prawo jazdy kategorii B.
Co robią nasi doradcy?

 

Nasi doradcy zajmują się obsługą powierzonego im portfela klientów:

 • profesjonalnie doradzają klientom w kwestii ubezpieczeń zdrowotnych, indywidualnych ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń na życie dla małych i średnich przedsiębiorstw,
 • aktywnie pozyskują nowych klientów,
 • prowadzą sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami.
Co oferujemy?
 • portfel klientów
 • stabilne warunki zatrudnienia
 • wieloskładnikowy system wynagrodzenia (obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne)
 • program dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowo-rekreacyjna, telefon służbowy)
 • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
 • umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego przeprowadzanego przez PZU Życie SA.”

Informacja Administratora danych osobowych dla Kandydata na doradcę ubezpieczeniowego.

Administratorzy
Administratorem danych osobowych jest PZU Życie SA z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail kontakt@pzu.pl lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby administratora. We wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych. Taki kontakt może się odbyć drogą elektroniczną na adres e-mail IODpzu@pzu.pl lub pisemnie na adres PZU Życie SA, IOD, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa.

Przetwarzanie danych
Administrator może przetwarzać Pani/Pana dane w celu:
 • przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest rozwój sieci sprzedaży,
 • przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tym celu.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów.

Okres przechowywania danych
Pani/Pana dane, w związku z bieżącym procesem rekrutacyjnym, będą przechowywane do 30 dni od dnia jego zakończenia. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani/Pana dane będą przechowywane 365 dni od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

Przekazywanie danych
Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa.
Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, m.in. dostawcom usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.

Pani/Pana prawa
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
Przysługuje Pani/Panu prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi.
W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratorów, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo jej wycofania. Zgodę można odwołać w każdym czasie w oddziale lub wysyłając e-mail na adres kontakt@pzu.pl albo pismo na adres PZU, ul. Postępu 18a, 02-676 Warszawa. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorami lub z wyznaczonym przez Spółkę Inspektorem Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych powyżej danych kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce.

Podobne oferty