Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca żywieniowy (trzoda, bydło, drób)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Łódzkie

3 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży zootechnicznej, specjalizującego się w doradztwie w zakresie żywienia zwierząt gospodarskich (w szczególności trzoda chlewna, bydło, drób), poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: DOR/POL/0219
Obowiązki:

Miejsce pracy: do uzgodnienia, teren operacyjny w pobliżu miejsca zamieszkania.

Obowiązki:

  • kompleksowe doradztwo w zakresie żywienia zwierząt gospodarskich dla klientów firmy,
  • układanie dawek żywieniowych oraz edukacja klientów w zakresie stosowania odpowiednich pasz i dodatków,
  • reprezentowanie firmy podczas targów branżowych i spotkań,
  • dbanie o pozytywne relacje z klientami firmy, poprzez utrzymywanie relacji oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów żywieniowych zwierząt (ubytki masy ciała, dostosowywanie żywienia do systemów tuczu, dobrostanu zwierząt),
  • przygotowanie ofert handlowych dotyczących współpracy z hodowlami i placówkami gospodarskimi.
Wymagania:
  • min 2 lata doświadczenia w pracy w firmie na stanowisku związanym z doradztwem żywieniowym dla zwierząt,
  • wykształcenie zootechniczne i/lub weterynaryjne - warunek konieczny,
  • motywacja do rozwoju w branży żywienia zwierząt gospodarskich,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • chęć do uczestnictwa w szkoleniach branżowych i produktowych w celu stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,
  • sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość, komunikatywność.
Oferujemy:
  • pracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów - zootechników z branży,
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat (długofalowa współpraca),
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych,
  • firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych, branżowych oraz interpersonalnych,
  • ciekawy pakiet bonusów socjalnych m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.

Poszukujemy doradców w całej Polsce - zgłoś się już dziś do nas i daj znać, w jakim miejscu Polski chciałbyś pracować.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Zootechnik

Zootechnik zajmuje się nadzorem oraz zapewnia opiekę będącym pod jego pieczą zwierzętom znajdującym się na fermach, w hodowlach czy ogrodach zoologicznych. Dba o odpowiedni dobór pasz, dobre warunki życia zwierząt, podaje szczepionki, jest przy porodach. Współpracuje z weterynarzami, ale głównie zajmuje się zwierzętami zdrowymi. Zootechnik musi posiadać kierunkowe ...
Zootechnik Praca Zootechnik

Aplikujesz na ogłoszenie