Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Doradcy Biznesowego Plus

F.H.Kar-Tel
podlaskie, cała Polska
praca stacjonarna
4982 dni temu

Ogłoszenie numer: 120050, z dnia 2010-10-25

F.H.Kar-Tel

Wiodący Partner POLKOMTEL S.A. poszukuje

Miejsce pracy: podlaskie, cała Polska

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych dla firm na powierzonym terenie
  • budowanie relacji z Klientami Biznesowymi

Wymagania

Czekamy na Twoją aplikację jeśli:
  • masz doświadczenie we współpracy z Klientami Biznesowymi
  • potrafisz i lubisz negocjować
  • jesteś samodzielny i przedsiębiorczy
  • masz doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
  • jesteś gotowy do otwarcia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

  • umowę o współpracy
  • gwarancję rentowności własnego biznesu przy minimalnym wkładzie własnym
  • wysokie prowizje za pozyskanie i zatrzymanie Klientów
  • doradztwo przy zakładaniu własnej działalności
  • szkolenia z obsługi Klienta i standardów sprzedaży
  • szkolenia z produktów i usług GSM
  • dodatkowy system motywacyjny