Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

DWH/ETL Deweloper

Nigel Frank International

Łódzkie

83 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm

Obowiązki:
  • Opracowywanie i utrzymywanie logicznych i fizycznych modeli danych, standardów i konwencji zarządzania danymi, standardów nazewnictwa danych i metadanych
  • Ocena modeli danych i fizycznych baz danych pod kątem odchyleń i rozbieżności
  • Sprawdzanie poprawności obiektów danych biznesowych pod względem dokładności i kompletności
  • Projektowanie modeli danych na potrzeby BI oraz systemów transakcyjnych
  • Budowa aplikacji BI
  • Bezpośrednia obsługa zespołów Business Intelligence i analityki
  • Tworzenie dokumentacji
Wymagane umiejętności:
  • Doświadczenie w korzystaniu ze stocku Microsoft SSIS (ETL / DW) z nowoczesnymi architekturami danych i zestawami danych dla przedsiębiorstw
  • Bardzo dobra znajomość SQL: umiejętność pracy w szerokim zakresie potrzeb programistycznych od prostych zapytań ad hoc do złożonych procedur przechowywanych i analizy wielowymiarowej
  • Integracja danych: paradygmaty i platformy ETL i ELT
  • Optymalizacja wydajności kodu ETL / SQL
Co oferuje klient:
  • Możliwości są dla innowacyjnych, utalentowanych, pełnych pasji ludzi, którzy marzą o tym, by stać się częścią zabawnego zespołu, który rozwija się w środowisku o wysokiej energii
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi
  • Planowanie indywidualnych ścieżek kariery
  • Miła atmosfera w ambitnym i profesjonalnym zespole

Poznaj

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Poznaj stanowisko: BI Developer

Business Intelligence Developer odpowiada za utrzymanie i rozwijanie istniejących baz danych, jak również tworzenia nowych narzędzi służących do ich przetwarzania i przechowywania. Zajmuje się także projektowaniem i tworzeniem procesów ETL, czyli procesów służących pozyskiwaniu danych, przygotowuje dokumentację techniczną dotyczącą realizowanych projektów oraz stanowi linię wsparcia ...
BI Developer Praca BI Developer

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (738)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (790)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1570)
Radom (66)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (18)